/// IN-NY DOM KULTURY ZAPRASZA 5 PAŹDZIERNIKA NA OTWARTE ZAJĘCIA Z TANGA (OD PODSTAW) - WSTĘP WOLNY ////

WARSZTATY ZOSTAŃ YOUTUBEREM 860x200

WARSZTATY YOUTUBERSKIE  to zajęcia skierowane do młodzieży w wieku 12-16 lat

Maksymalna liczba uczestników: 20 osób

Termin i godzina rozpoczęcia: 18.09.2021 (sobota)

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z wydarzenia na profilu fb https://www.facebook.com/stowarzyszenie.inni

WARSZTATY YOUTUBERSKIE 2 zmniejszony na stronę

Większość nastolatków marzy, aby stworzyć swój kanał na YouTube. Nie zawsze jednak wiedzą jak się za to zabrać. Będą to warsztaty dla tych, którzy chcą się dowiedzieć jak krok po kroku zacząć i rozwinąć własny kanał lub też dla tych szukają inspiracji, umiejętności, aby go rozwijać tak jak największe gwiazdy sieci. Warsztaty pozwolą uczestnikom na samodzielną realizację pomysłów. Dzięki temu staną się aktywnymi uczestnikami, u których wyzwala się kreatywność i zaangażowanie. Celem spotkania będzie ciekawe i twórcze spędzenie wolnego czasu przez uczestników oraz zapoznanie się z etycznymi zachowaniami w sieci.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO1

WWszystkie wydarzenia odbywają się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu, miejsca imprezy, liczby uczestników itp. z przyczyn od niego niezależnych m.in. z powodu decyzji władz państwowych lub działania siły wyższej.

Informacje w sprawie udziału w warsztatach znajdują się w poszczególnych zakładach, na plakatach, profilu fb. Dodatkowe szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 519 659 277 od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 19.00.