/// IN-NY DOM KULTURY ZAPRASZA 5 PAŹDZIERNIKA NA OTWARTE ZAJĘCIA Z TANGA (OD PODSTAW) - WSTĘP WOLNY ////

WARSZTATY małych einsteinów baner 860x200

"WARSZTATY MAŁYCH EINSTEINÓW" to działanie skierowane do dzieci od 5 lat wraz z opiekunami.

Liczba miejsc ograniczona (będziemy przyjmować zapisy na trzy grupy osobowe)

Termin i godzina rozpoczęcia: 11.09.2021 (sobota)

Miejsce: In-nY Dom Kultury w Rudzie Śląskiej ul. Oświęcimska 87

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z wydarzenia na profilu fb https://www.facebook.com/stowarzyszenie.inni

WARSZTATY MAŁYCH EINSTEINÓW zmniejszony na stronę

Zostaną przeprowadzone twórcze zajęcia poznawania nauki. W trakcie zajęć "Pod napięciem" uczestnicy będą szukać odpowiedzi na pytania: czym właściwie jest prąd? Jak powstaje, skąd się bierze i jak go wykorzystać? Czym jest światło UV i gdzie ma zastosowanie? W formie zabawy przedstawione będą różne zjawiska fizyczne. Podczas tych zajęć będzie zabawa z laserami, tworzenie żarówek z ołówka, oślepiające światło itp. W czasie warsztatów zostanie zasianie ziarenko ciekawości, z którego mamy nadzieję, wykiełkuje pasja do nauk ścisłych.Warsztaty poznawania nauki dają możliwość doskonalenia umiejętności twórczych i artystycznych dzieci, dbając przy tym o ich sferę społeczną i emocjonalną.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO1

Wszystkie wydarzenia odbywają się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu, miejsca imprezy, liczby uczestników itp. z przyczyn od niego niezależnych m.in. z powodu decyzji władz państwowych lub działania siły wyższej.

Informacje w sprawie udziału w warsztatach znajdują się w poszczególnych zakładkach, na plakatach, profilu fb. Dodatkowe szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 519 659 277 od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 19.00.