/// ZAPISY NA ZAJĘCIA 2018/2019 W IN-NYm DK TEL.:32 707 33 31 /// DKF 12 GRUDNIA "Jak pies z kotem" GODZ. 19.00 ///

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do przekazania 1 % podatku dochodowego na rzecz naszego Stowarzyszenia. Przekazując 1 % podatku nic nie tracicie, a nam pozwalacie na realizację różnych naszych pomysłów np. spotkania Górskie "Lawiny", Dyskusyjny Klub Filmowy, In-nY Domu Kultury ... i coś nowego, co znów wymyślimy.

 

Wystarczy, że w rocznym zeznaniu podatkowym wpiszecie magiczną dla nas liczbę -

nasz KRS 0000081653.

 

 

 

Ogromnie Wam dziękujemy.

A oto co już udało się nam dzięki "1%" zrealizować:

- wymiana drzwi wejściowych w Domu Kultury ( ze starymi drzwiami nie zawsze mogli sobie poradzić najmniejsi odbiorcy naszych działań :)

- zakup kotar i oświetlenia do dużej sali w DK ( dzięki temu możemy kolorowo i bajkowo oświetlić organizowane bale dla dzieci i seniorów)

- zamontowanie luster na dużej sali we współpracy z wolontariatem pracowniczym ( dzięki temu nasze grupy taneczne mogą widzieć tworzoną przez siebie choreografię i na pewno w tym roku wygrają jakiś konkurs taneczny :)

 fb

- opłacenie koncertu zespołu góralskiego w trakcie Spotkania Górskiego "Lawiny" ( dzięki temu w trakcie imprezy oprócz zobaczenia i wysłuchania mnóstwa ciekawych prezentacji i filmów mogliśmy też wspólnie śpiewać, tańczyć i biesiadować)

dsc 8103

 

 - opłacenie kopii filmowej ( wiemy, że kinoman ceni sobie wartościowy film)