/// IN-NY DOM KULTURY ZAPRASZA 5 PAŹDZIERNIKA NA OTWARTE ZAJĘCIA Z TANGA (OD PODSTAW) - WSTĘP WOLNY ////

WARSZTATY WOKALNE BANER 860x200

WARSZTATY WOKALNE Z GWIAZDĄ to działanie adresowane do młodzieży w wieku od 14 lat

Maksymalna liczba uczestników: 12 osób

Termin i godzina rozpoczęcia: 18 - 19.09.2021 (sobota - niedziela)

Miejsce:

  • Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Zabrzu ul. 3 - go Maja 12 - sobota
  • In-nY Dom Kultury w Rudzie Śląskiej ul. Oświęcimska 87 - niedziela

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z wydarzenia na profilu fb https://www.facebook.com/stowarzyszenie.inni

WARSZTATY WOKALNE Z GWIAZDĄ zmniejszony na stronę

W trakcie warsztatów młodzi ludzie poznają podstawy techniki wokalnej, popracują nad poprawną postawą, oddechem i intonacją. Będą mieć szansę na odnalezienie właściwej drogi rozwoju wokalnego.W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się: jak prawidłowo oddychać podczas rozpoczęciem nagrań w studio, jak i kiedy należy rozpocząć pracę nad emisją głosu, jakie są sposoby dbania o głos, jak rozpocząć pracę nad interpretacją piosenki, jak zachować się podczas prób i nagrań, jak zachować się na scenie, jak wygląda praca z mikrofonem.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO1

Wszystkie wydarzenia odbywają się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu, miejsca imprezy, liczby uczestników itp. z przyczyn od niego niezależnych m.in. z powodu decyzji władz państwowych lub działania siły wyższej.

Informacje w sprawie udziału w warsztatach znajdują się w poszczególnych zakładkach, na plakatach, profilu fb. Dodatkowe szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 519 659 277 od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 19.00.