/// IN-NY DOM KULTURY ZAPRASZA 5 PAŹDZIERNIKA NA OTWARTE ZAJĘCIA Z TANGA (OD PODSTAW) - WSTĘP WOLNY ////

rodzina w komplecie baner 860x200

Rodzinna sesja fotograficzna "RODZINA W KOMPLECIE" to działanie adresowane do całych rodzin.

Maksymalna liczba uczestników: 20 rodzin

Termin i godzina rozpoczęcia: 17.10.2021 (niedziela)

Miejsce: In-nY Dom Kultury w Rudzie Śląskiej ul. Oświęcimska 87

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z wydarzenia na profilu fb

https://www.facebook.com/stowarzyszenie.inni

SESJA FOTOGRAFICZNA plakat pomn. na stronę

Sesja rodzinna da możliwość spędzenia wspólnie kilku chwil w rodzinnym gronie i sprawi, że umocnimy więzi pomiędzy najbliższymi. Podczas warsztatów postaramy się stworzyć naturalną atmosferę, dzięki której uczestnicy będą mogli czuć się swobodnie, co da możliwość uchwycenia emocji, które stworzą niebanalne fotografie. Uwiecznienie wszystkich członków rodziny na jednym zdjęciu wyzwoli uśmiech na twarzach i scementują wspólne relacje. Wywołanie wybranych fotografii pozwoli ozdobić dom i nadać mu ciepłej, familijnej atmosfery.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO1

Wszystkie wydarzenia odbywają się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu, miejsca imprezy, liczby uczestników itp. z przyczyn od niego niezależnych m.in. z powodu decyzji władz państwowych lub działania siły wyższej.

Informacje w sprawie udziału w warsztatach znajdują się w poszczególnych zakładach, na plakatach, profilu fb. Dodatkowe szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 519 659 277 od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 19.00.