/// Warsztaty w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego 2021 - wejdź w zakładkę BUDŻET OBYWATELSKI ////

baner ankieta

WARSZTATY FILMOWE to zajęcia przeznaczone dla młodzieży w wieku 14-18 lat

Maksymalna liczba uczestników: 12 osób

Termin i godzina rozpoczęcia: 25 - 26.09.2021 ( sobota - niedziela )

Miejsce: In-nY Dom Kultury w Rudzie Śląskiej ul. Oświęcimska 87

Zapisy tylko drogą elektroczniczną od dnia 14.09.2021 (tutaj będzie wklejony link do zapisów)

Warsztaty wprowadzą wszystkich w świat z zakresu podstaw filmowania, obsługi kamery, tworzenia planów filmowych oraz postprodukcji obrazu i dźwięku.Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży w wieku 11-18 lat. Uczestnicy zapoznają się z technikami używanymi w telewizji, filmie oraz serwisach internetowych typu YouTube. Szkolenie obejmuje naukę z zakresu m.in. obsługi sprzętu, oświetlenia i realizacji dźwięku. Warsztaty będą podzielone na dwie części. W części pierwszej uczestnicy dowiedzą się m. in. jak obsługuje się kamery, omówią funkcje przycisków, pokręteł oraz menu, jakie są formaty zdjęć, krótkie omówienie różnic między formatem JPEG i RAW itp. W części drugiej uczestnicy będą realizowali nagranie i montaż w programie DaVinci Resolve 16.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO1

Wszystkie wydarzenia odbywają się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu, miejsca imprezy z przyczyn od niego niezależnych m.in.  z powodu decyzji władz państwowych lub działania siły wyższej.

Informacje w sprawie udziału w warsztatach znajdują się w poszczególnych zakładkach, na plakatach, profilu fb. Dodatkowe szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 519 659 277 od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 19.00.