/// IN-NY DOM KULTURY ZAPRASZA 5 PAŹDZIERNIKA NA OTWARTE ZAJĘCIA Z TANGA (OD PODSTAW) - WSTĘP WOLNY ////

warsztaty filmowe 860x200 copy

WARSZTATY FILMOWE to zajęcia przeznaczone dla młodzieży i dorosłych

Maksymalna liczba uczestników: 12 osób

Termin i godzina rozpoczęcia: 25 - 26.09.2021 ( sobota - niedziela )

Miejsce: In-nY Dom Kultury w Rudzie Śląskiej ul. Oświęcimska 87

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z wydarzenia na profilu fb

https://www.facebook.com/stowarzyszenie.inni

WARSZTATY FILMOWE PLAKAT pomn. na stronę1

Warsztaty wprowadzą wszystkich w świat z zakresu podstaw filmowania, obsługi kamery, tworzenia planów filmowych oraz postprodukcji obrazu i dźwięku.Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży od 14 lat. Uczestnicy zapoznają się z technikami używanymi w telewizji, filmie oraz serwisach internetowych typu YouTube. Szkolenie obejmuje naukę z zakresu m.in. obsługi sprzętu, oświetlenia i realizacji dźwięku. Warsztaty będą podzielone na dwie części. W części pierwszej uczestnicy dowiedzą się m. in. jak obsługuje się kamery, omówią funkcje przycisków, pokręteł oraz menu, jakie są formaty zdjęć, krótkie omówienie różnic między formatem JPEG i RAW itp. W części drugiej uczestnicy będą realizowali nagranie i montaż w programie DaVinci Resolve 16.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO1

Wszystkie wydarzenia odbywają się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu, miejsca imprezy, liczby uczestników itp. z przyczyn od niego niezależnych m.in. z powodu decyzji władz państwowych lub działania siły wyższej.

Informacje w sprawie udziału w warsztatach znajdują się w poszczególnych zakładkach, na plakatach, profilu fb. Dodatkowe szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 519 659 277 od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 19.00.