/// Warsztaty w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego 2021 - wejdź w zakładkę BUDŻET OBYWATELSKI ////

baner ankieta 

"ŚPIEWANIE Z ARTYSTĄ" to działanie adresowane do osób dorosłych.

Maksymalna liczba uczestników: 300 osób

Termin i godzina rozpoczęcia: 2.10.2021 (sobota)

Miejsce: Miejskie Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej ul. Niedurnego 69

Warsztaty z Artystą dostarczą wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy przy dużej ilości muzyki i dawce niezapomnianego humoru. Muzyka łagodzi obyczaje, ale i integruje. Są piosenki, które nigdy się nie zestarzeją. Przypominają nam o beztroskich czasach dzieciństwa, wyjazdach, przygodach, ważnych momentach. Warto słuchać utworów wspólnie ze swoimi bliskimi, w gronie przyjaciół. Muzyka jest doskonałym narzędziem do dyskusji. Przekazywana z pokolenia na pokolenie pozwala uczulić na wrażliwość, kultywować tradycje, wspólnie wracać do chwil z przeszłości. Podczas warsztatów uczestnicy nie tyko będą mogli
posłuchać repertuaru artysty, ale również zaśpiewać razem z nim na bazie wcześniej przygotowanych tekstów.

Zapisy tylko drogą elektroniczną od dnia 7.09.2021 (tutaj będzie podany link do zapisów).

 BĄDŹ NA BIEŻĄCO1

Wszystkie wydarzenia odbywają się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu, miejsca imprezy z przyczyn od niego niezależnych m.in.  z powodu decyzji władz państwowych lub działania siły wyższej.

Informacje w sprawie udziału w warsztatach znajdują się w poszczególnych zakładkach, na plakatach, profilu fb. Dodatkowe szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 519 659 277 od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 19.00.